Instrukce pro dárky a cukroví

Jestliže jste se rozhodli pořídit dáreček některému z našich seniorů či přispět pár kousky cukroví postupujte podle následujícího manuálu:

1. Dárce vybere přání, které seniorovi splní na těchto webových stránkách zde. Po kliknutí na tlačítko “rezervovat dárek” dárce vyplní formulář, kde zadá svoje jméno, příjmení, platný telefonní kontakt a platnou emailovou adresu. Po vyplnění je potřeba kliknout na tlačítko rezervovat dárek, čímž bude rezervace dokončena. Na uvedenou emailovou adresu bude dárci vzápětí doručen potvrzovací email, který bude obsahovat shrnutí rezervace a potřebné kontakty.

2. Rozhodnete-li se obdarovat některého seniora a nějaký dáreček si zarezervujete, rádi bychom vás moc poprosili, abyste dáreček doručili nejpozději do 15. 12. 2017 na recepci knihovny UP Zbrojnice (Biskupské nám. 842/1, Olomouc). Recepční personál je informován, stačí říct heslo: „neseme dáreček pro LDN“. Zároveň je potřeba, abyste se zapsali do seznamu k danému seniorovi, resp. k danému dárečku. Některé dárečky jsou totiž beze jména z toho důvodu, že u několika seniorů je zatím ještě očekáván jejich nástup do zařízení LDN a my chceme, aby ani oni nezůstali bez dárku. Zároveň budou bezejmenné také dárečky, které nám byly navrženy sestřičkami a sociálními pracovnicemi do společenských místností pro seniory.

3. Prosíme vás, abyste dárek hezky zabalili a řádně označili (jméno seniora či název „všem seniorům Beroun/Olomouc“ v případě dárku do společenské místnosti). Vůbec nejvděčnější bychom byli, kdybyste nám poslali fotku dárečku před zabalením a po zabalení na email: info@vanocevsem.cz. Přece jen správně následně rozdělit okolo 80ti dárků bude trochu oříšek, tak bychom byli rádi, aby ke každému seniorovi doputoval ten jeho:)

4. Máme v plánu také obdarovat každého seniora ručně vyrobeným vánočním přáníčkem a mini balíčkem cukroví, stejně jako vloni. Z tohoto důvodu vás moc prosíme, máte-li možnost podělit se s námi o pár kousků cukroví, nebojte se tak učinit. Slibujeme, že se udržíme a nesníme je a stoprocentně doputuje k našim milým seniorům.

Co se bude s dárky dít dále?

Poté co dárečky pro všechny seniory sesbíráme, naložíme je všechny do auta a vydáme se rozdávat radost, a to především díky Vám! Fotky z předávání dárečků s vámi budeme sdílet na facebookové stránce Univerzity Palackého a naší webové stránce.

 

Dárečky budeme rozdávat pravděpodobně 20.12. :).