Wrapkit

Staňte se dobrovolníkem

Rád pečeš? Potřebujeme spoustu cukroví. Nic nepřinese Vánoční atmosféru tak, jako cukroví. (Kdykoliv - nutno přinést do knihovny v areálu Zbrojnice nejpozději do 17.12. do 14 hodin)

Máš v srdce místo pro seniory? Potřebujeme tým lidí, který se s námi vydá na výpravu, jímž cílem bude zjistit přání seniorů. (28. a 29.11.)

Láká tě večer plný balení dárků a chystání balíčků s cukrovím? Večer před rozdáváním dárků potřebujeme nabalíčkovat cukroví, zkontrolovat, jestli máme dárky pro všechny, spárovat to s přáníčky a udělat spoustu dalších aktivit, abychom byli připravení na předávání. A u toho budeme poslouchat koledy, popíjet punč a nasávat vánoční atmosféru. (17.12.)

Jsi silák? Potřebujeme silné chlapy (i ženy :-)), kteří nám pomohou stěhovat všech cca 200 balíčků. (17.12.)

Vlastníš auto? Potřebujeme větší auta/dodávku, kterou budeme moct všechny dárky doručit tam, kam patří. (18.12. a 19.12.)

Jsi kreativní? Potřebujeme nachystat Studentský klub UP k “vánočnímu večírku” pro rodiny dětí s autismem. Vánoční výzdoba, nealko punč, občerstvení…Každá ruka se hodí a můžeš zůstat na párty ;) (19.12., odpoledne) 

 

Rádi bychom využili tento prostor k poděkování všem našim fungujícím dobrovolníkům. Jmenovitě: Marek Vašík, Ester Pluskalová Hynek Melichar, Matúš Krátký, Hana Vítová, Matouš Pelikán, Lucie Macková, Barbora Vorlová, Pavla Nováková, Michaela Plainerová, Miloš Zavřel, Hanka Montagová, Kája Wojewodová, Markéta Čajánková, Naďa Schillerová, Zuzana Špulerová, Kateřina Bárová... 

Přihlašte sa jako dobrovolník

Po přihlášení se vám ozveme.

Zvolte data, kdy jste dostupní
wrapkit

Cílem dobročinného neziskového projektu Vánoce pro všechny je obdarování seniorů, kteří jsou nuceni zůstat během vánočních svátků v léčebnách dlouhodobě nemocných.

Univerzita Palackého v Olomouci

Křížkovského 511/8,
771 47 Olomouc,
Česko

© 2018 Vánoce Všem.