Wrapkit

Staňte se dobrovolníkem

Pro tuto chvíli nepotřebujeme dobrovolníky, pokud byste se chtěli přihlásit na příští ročník, vyplňt prosím formulář s příslušnou poznámkou, že se jedná o Vánoce pro všechny 2019.

Na tom místě bychom však velmi rádi poděkovali všem těm dobrovolným duším, které nám letos pomáhaly. Tihle lidé jsou vůbec ti největší hrdinové a my bychom si rádi byli jistí, že opravdu vědí, jak moc jsou důležití a jak moc si jich vážíme. Bez jejich pomoci by se projekt nemohl rozvíjet a dost možná by ani nefungoval. Jsou to takoví naši andělé, kteří s námi a nad námi bdí dnem i nocí a podávají své pomocné ruce vždy, když je to potřeba. Jenom díky nic se letos všechno podařilo a proběhlo hladce a my zde chceme vyjádřít obrovitánký dík.

DĚKUJEME VÁM VŠEM!!!

Jmenovitě:

Ester Pluskalová, Hynek Melichar, Matúš Krátky, Hana Vítová, Nikola Havránková, Eliška Němcová, Ivana Brhlová, Tereza Zapletalová, Martina Zapletalová, Michaela Trchalíková, Lucia Žilavá, Kristýna Hrinová, Karolína Pustějovská, Barbora Frimmelová, Rozálie Látalová, Pavla Uvírová Kl., Eva Kurfürstová, Anna Halamová, Tereza Schlosserová, Nela Hrdá, Denisa Kubíková, Aneta Petrásková, Roman Kovář, Jiří Šafka, Tomáš Svoboda, Rozálie Látalová, Stáňa Marková, Tereza Richterová, Jana Skopalíková, Broňa Hošková, Martina Hlaváčová, Anna Poborská, Zuzana Červenková, Daniela Hekelová, Eliška Hyžová, Eliška Kačorová, Jakub Šiška, Jiří Gregor, Petr Zeman, Pavel Cindr, Kristína Pitoňáková   

Přihlašte sa jako dobrovolník

Po přihlášení se vám ozveme.

Zvolte data, kdy jste dostupní
wrapkit

Cílem dobročinného neziskového projektu Vánoce pro všechny je obdarování seniorů, kteří jsou nuceni zůstat během vánočních svátků v léčebnách dlouhodobě nemocných.

Univerzita Palackého v Olomouci

Křížkovského 511/8,
771 47 Olomouc,
Česko

© 2020 Vánoce Všem.