Wrapkit

Naši Partneři.

Píšeme naši Partneři s velkým P, protože si jich moc vážíme, jsme jim nesmírně vděční a chceme všechny tyto pocity vyjadřovat jakýmkoliv způsobem za jakýchkoliv okolností. Jedná se o lidi, firmy, kavárny, jednotlivce i celé instituce, které nám neváhali nabídnout zadarmo své profesionální služby. Udělali obrovský kus práce, a jenom díky nim může náš projekt vzkvétat.

Níže je uveden seznam konkrétních Partnerů i s odkazy na jejich stránky. Navštivte je a inspirujte se. S absolutně čistým svědomím a s velikou radostí Vám služby všech do jednoho doporučujeme. Kromě toho, že odvádějí úžasnou práci ve svých oborech a rozhodně Vám poskytnou veškerou profi péči, tak Vám můžeme garantovat, že budete jednat s férovými lidmi, kteří mají srdce na správném místě. 

KOLLÁR services s.r.o.
KOLLÁR services s.r.o.

online partner

Naše přenádherné, elegantní a uživatelsky tak jednoduché stránky, že je zvládnou administrovat i tři holky, pocházejí z dílny skvělého Martina Kollára a jeho týmu z firmy KOLLÁR Services s.r.o. Neděste se slovenského sídla firmy, my jsme spolu všechno bezvadně zvládli vykomunikovat přes internet a nemáme jedinou výtku.


https://www.kollarservices.sk

Betty Design
Betty Design

Logo

Profesionálního ducha našemu projektu beze sporu vdechlo krásné a výstižné logo, o které se nám postarala Tereza Buchtová z Betty Design. Expresně rychle vypracovala několik návrhů, z nichž jsme si mohli vybrat a celková spolupráce byla velmi hladká a bez jakýchkoliv zádrhelů.


http://www.bettydesign.cz/

Jan Šmíd
Jan Šmíd

Grafik

Honza Šmíd jde s naším projektem od jeho samotného počátku. Vytvářel koláže fotografií pacientů a seniorů s jejich přáníčky již v roce 2016, pokračoval ve své skvělé práci pro nás i v roce 2017 a na jeho díla se můžete těšit i letos!


https://www.facebook.com/jansmid.grafickydesign/

DATE.photography
DATE.photography

Fotograf/ka

Terka a David jsou fotografka a fotograf. Jejich fotky nezachycují pouze okamžiky, ale také atmosféru, náladu, emoce. Oni sami jsou vůbec úžasné bytosti, které vždycky splynou s okolím natolik dokonale, že focený objekt se necítí být foceným objektem. Přesně tohle jsme potřebovali a jsme blažení z toho, že se rozhodli našeho projektu skrze hledáček účastnit.


https://www.datephoto.cz/?fbclid=IwAR0oz_naE8phVOuhBYEWrnZZaJfRiJ3lpDtfY9gcXZur5xpI7W63AEDRoG4

Univerzita Palackého v Olomouci
Univerzita Palackého v Olomouci

PR, logistika, celková podpora

Naše přeúžasná Univerzita Palackého je jedním z našich nejsilnějších Partnerů, bez kterého bychom snad ani nemohli v projektu pokračovat. Pan prorektor Petr Bilík je s námi v kontaktu od samého začátku semestru, podporuje nás nejen svými milými slovy, ale také propůjčením univerzitní automobilové dodávky na rozvoz dárků, sdílením našich příspěvků na sociálních sítích nebo poskytnutím univerzitního PR týmu na pomoc s propagací.


https://www.upol.cz/

Knihovna UPOL
Knihovna UPOL

Sběrné místo

Jedním z našich vůbec nejmilejších míst na celé univerzitě je naše Knihovna, která se nachází v areálu bývalé Zbrojnice. Paní ředitelka Helena Sedláčková nám každoročně dává v předvánočním čase k dispozici svou osobní kancelář pro sběr dárků. Pracovnice recepce dárky a cukroví od našich milých dárců, pekařů a pekařek s úsměvem shromažďují a ochotně zaškrtávají v našich seznamech a my jim za to velmi děkujeme.


https://www.knihovna.upol.cz/

Coffee Library
Coffee Library

Sponzor občerstvení

Útulná kavárna Coffee Library v areálu Zbrojnice nám přislíbila dětský punč pro děti z centra JAN (Jdeme Autistům Naproti). Vánoční večírek, který pro ně budeme pořádat ve studentském klubu díky tomu bude mít krásně voňavou Vánoční atmosféru s příchutí skořice a hřebíčku a dalších vůní a chutí, které k tomu patří.


https://www.facebook.com/pages/category/Cafe/Coffee-Library-464707550354620/

Správa kolejí a menz UPOL
Správa kolejí a menz UPOL

Sponzor občerstvení

Vedení Správy kolejí a menz Univerzity Palackého nám zdarma poskytne občerstvení na Vánoční večírek pro děti z centra JAN. Kromě dětského punče si tak děti budou moci pochutnat i na dobrotách z kuchyně takových kuchařských matadorů jako jsou kuchaři, kteří denně úspěšně krmí stovky studentů a zaměstnanců UP. Ve vytíženém období Vánočních večírků si této laskavosti vážíme o to více!


https://skm.upol.cz/

SeniorCentrum Olomouc
SeniorCentrum Olomouc

Senioři seniorům

Nádherný nápad, který vzešel z hlav seniorů SeniorCentra Olomouc. Rozhodli se, že by chtěli pomoci jiným seniorům a často vrstevníkům, kteří měli méně štěstí. Z výtěžku jarmarku, který budou pořádat, chtějí koupit dárek pro některého z účastníků našeho projektu. Jejich zástupkyně s námi pojede i rozdávat, aby se se "svým" seniorem mohla potkat a dar mu osobně předat. Musíme na seniory myslet a nezapomínat na ně. Nejen, že oni potřebují nás, ale i my potřebujeme je. Nikdo jiný nás ty taje a moudrosti života prostě nenaučí.


http://olomouc.senecura.cz/

Kafe jak lusk
Kafe jak lusk

Sponzor občerstvení

Sladkosti a dobroty jsou pro tuhle útulnou kavárnu na Náměstí hrdinů naprostým standardem. Byli jsme nesmírně potěšeni, když se rozhodli také přispět a poskytli nám některé ze svých sladkých teček na středeční věčírek. Sušenky i vše ostatní sklidilo veliký úspěch, určitě si tam na ně zajděte.


https://kafejaklusk.cz/

Kristýna Olszarová
Kristýna Olszarová

Fotografka

Kristýnka je šikovná fotografka, která bez váhání souhlasila s tím, že nám nafotí veřírek pro naše malé kamarády z centra JAN, a to i přesto, že jsme se zeptali na tu úplně nejposlednější chvíli. Kromě fotek nám vytvořila i krásné video, které skvěle zachytilo atmosféru večírku.


https://www.facebook.com/o.kristaphoto/

Markéta Poskočilová
Markéta Poskočilová

Písařka

Zapojit se letos rozhodla i profi písařka (jop, tohle všechno v Olomouci máme!). Přáníčka, která pro nás připravila, abychom jimi udělali radost, byla opravdu krásná. Chcete-li být originální a podpořit řemeslo, které se dneska jen tak nevidí, nekupujte přáníčka a podobné tiskoviny v obchodech a nechte si je vytvořit na míru třeba zrovna zde. Rozhodně doporučujeme.


https://www.facebook.com/pisarka.calligrapher/

Sophie´s Café
Sophie´s Café

Sponzor občerstvení

Další z olomouckých kaváren, která nás podpořila v našem snažení! V roce 2018 upekla báječný Míša dort na večírek pro děti s poruchou autistického spektra a jejich rodiny. Dort, který nám zdarma poskytli byl téměř hřebem večera a všichni si na něm moc pochutnali. V roce 2019 nám Sophie´s Cafe poskytli "salónek" k uspořádání naší tiskové konference a rovněž zařídili občerstvení. Kavárničku s velmi příjemným prostředím i obsluhou hledejte v srdci Olomouce, jejich dorty opravdu stojí za hřích.


https://miss-sophies.com/olomouc/cs/kavarna/?fbclid=IwAR3dGhKtaFJf2SodU3P0wvxBe_L8ZHBPPW5bCBB7QCFc8PBpSNDlFPxFWCI

wrapkit

Cílem dobročinného neziskového projektu Vánoce pro všechny je obdarování seniorů, kteří jsou nuceni zůstat během vánočních svátků v léčebnách dlouhodobě nemocných.

Univerzita Palackého v Olomouci

Křížkovského 511/8,
771 47 Olomouc,
Česko

© 2024 Vánoce Všem.