Wrapkit

Instrukce pro dárky

Kam s dárky?

Jestliže jste se rozhodli pořídit dáreček některému z našich seniorů/pacientů/dětí, postupujte, prosím, dle následujícího manuálu:

1. Vyberte si přání, které chcete splnit, na těchto webových stránkách. Po kliknutí na tlačítko „rezervovat dárek” vyplňte formulář. Na uvedenou emailovou adresu Vám bude vzápětí doručen potvrzovací email, který bude obsahovat shrnutí rezervace a potřebné informace k doručení.

2. Rozhodnete-li se někoho obdarovat a nějaký dáreček si zarezervujete, rádi bychom Vás poprosili, abyste jej zabalený doručili nejpozději do 17h, 17.12. na recepci knihovny UP Zbrojnice (Biskupské nám. 842/1, Olomouc, viz mapa). Recepce knihovny se nachází uvnitř areálu. Kdybyste ji nemohli najít, zeptejte se na vrátnici po pravé straně, hned u hlavního vstupu do areálu Zbrojnice. Na recepci stačí říct heslo: „Neseme dáreček pro Vánoce pro všechny!“.

3. Prosíme, abyste dáreček označili jmenovkou + názvem zařízení, ve kterém se dotyčný/á nachází. Některé dárečky budou beze jména z toho důvodu, že u několika seniorů se jejich nástup do zařízení ještě očekává, proto balíčky označte nápisem dámský/pánský kosmetický balíček a názvem zařízení, do kterého má putovat. Zároveň budou bezejmenné také ty dárečky, které nám byly navrženy sestřičkami a sociálními pracovníky do společenských místností (na jmenovku uveďte, jaký balíček se ukrývá uvnitř).

Každý dostane ručně vyrobené přání a dáreček, který si přál.

Kdy naše Vánoce proběhnou?

Poté, co dárečky pro všechny sesbíráme a naložíme do auta, se vydáme rozdávat radost. A to především díky Vám! Fotky z předávání budeme sdílet na naší webové stránce a facebooku Vánoce pro všechny. Slavnostní předávání proběhne 21. a 22.12., druhý z uvedených dnů proběhne také večírek pro centrum JAN. 

wrapkit

Cílem dobročinného neziskového projektu Vánoce pro všechny je obdarování seniorů, kteří jsou nuceni zůstat během vánočních svátků v léčebnách dlouhodobě nemocných.

Univerzita Palackého v Olomouci

Křížkovského 511/8,
771 47 Olomouc,
Česko

© 2024 Vánoce Všem.