Wrapkit

wrapkit

Projekt olomouckých studentů už po páté zpříjemňuje Vánoce seniorům a dětem

Vánoce pro všechny vymysleli v roce 2016 studenti Univerzity Palackého v Olomouci. Letos udělají dárky od dobrovolníků radost nejen seniorům ve třech zařízeních, ale i dětem z centra Jdeme autistům naproti. Registrace dárků začala 7. prosince.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studentky opět chystají dárky pro osamělé seniory

OLOMOUC Osamělí senioři se i letos dočkají vánoční nadílky organizované studentkami Univerzity Palackého.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studenti udělají radost seniorům

Již třetím rokem pomohou studenti Univerzity Palackého v Olomouci seniorům a dětem s autismem. Rozdávají jim dárky podle jejich vlastního přání. Iniciativa má pozitivní ohlasy, a i v době koronavirové získali tito dobrovolníci důvěru a mohou navštívit celkem tři nemocnice.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce opět budou pro všechny. Univerzitní dobrovolníci plánují rozdávat radost i v době pandemie

Více než 280 obdarovaných seniorů a přes 400 rozdaných dárků „na přání“. Dobročinná iniciativa studentů Univerzity Palackého Vánoce pro všechny už více než tři roky rozdává radost v léčebnách dlouhodobě nemocných i dětem s poruchou autistického spektra.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Senioři se i letos dočkají vánoční nadílky díky projektu Vánoce pro všechny, organizátorkami jsou studentky UP

Palackého v Olomouci. Dobročinný projekt s názvem Vánoce pro všechny má už pětiletou tradici. Letos bude podle zástupců zdravotnických zařízení ještě emotivnější kvůli osamění seniorů po zákazu návštěv kvůli nemoci covid-19.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce pro všechny

Na začátku bylo posezení u vína, pak tři dobrovolníci a 15 pacientů oddělení LDN Vojenské nemocnice Olomouc, kteří si mohli rozbalit vánoční dárek i navzdory tomu, že svátky nemohou trávit doma.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

UNIVERZITNÍ DOBROVOLNÍCI OPĚT PLÁNUJÍ VÁNOCE PRO VŠECHNY. POTĚŠÍ SENIORY I DĚTI

Více než 280 obdarovaných seniorů a přes 400 rozdaných dárků. Vánoce pro všechny, dobročinná iniciativa studentů Univerzity Palackého v Olomouci, se od prvotní skromné myšlenky rozrostla do velké vánoční nadílky, která už více než tři roky rozdává radost v LDN.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Splňte někomu vánoční přání díky projektu Vánoce pro všechny

Vánoce jsou pro většinu z nás příležitostí sejít se svými blízkými a udělat jim radost nějakou pozorností. Nesmíme však zapomínat, že někteří z nás zůstávají na svátky sami anebo si nemůžou dovolit to, co by potřebovali.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studenti pomohou dětem a seniorům projektem Vánoce pro všechny

Po ránu jedna opravdu dobrá zpráva o tom, že v rámci projektu Vánoce pro všechny studenti a studentky rozdávají dárky dětem a seniorům. Musíme říct, že Univerzita Palackého dokáže vychovávat skvělé lidi!

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Projekt studentů UP myslí na ty, na které se o Vánocích často zapomíná

Dobročinný neziskový projekt studentů UP Vánoce pro všechny cílí na skupiny obyvatel, na které se často zapomíná. Letos proběhl již třetí ročník a podle koordinátorek Nely Chudové a Veroniky Špalkové se rok od roku rozrůstá.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studenti chystají Vánoce pro všechny

Vánoce pro všechny. Dobročinný projekt studentů olomoucké Univerzity Palackého už potřetí potěší hlavně starší lidi, kteří budou svátky trávit o samotě. S dobrovolníky pro ně i letos dali dohromady vánoční nadílku.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

K blížícím se Vánocům neodmyslitelně patří radost z obdarování.

K blížícím se Vánocům neodmyslitelně patří radost z obdarování. Vypravíme se za těmi, kdo tuto radost zprostředkovávají obdarovaným i dárcům, a představíme studentský projekt Vánoce pro všechny a projekt Arcidiecézní charity Olomouc Vánoční balíčky pro Ukrajinu.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Tomáš Klus hrál v LDN Vojenské nemocnice v Olomouci v rámci projektu Vánoce pro všechny

V SeniorCentru Olomouc se rozhodli, že tyto Vánoce nechtějí jen dostávat, ale i dávat. Proto z výtěžku vánočního jarmarku zakoupili dárek pro pacientku léčebny dlouhodobě nemocných.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Senioři seniorům

Senioři seniorům – tak jsme nazvali účast našeho zařízení v regionálním charitativním projektu Vánoce pro všechny.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studenti shánějí dárky nemocným, seniorům a autistům. Hledají pomocníky

Již potřetí, ovšem ve výrazně větším měřítku, spouští studenti Univerzity Palackého akci, při níž chtějí sehnat vánoční dárky pro lidi v domově pro seniory či léčebnách dlouhodobě nemocných a také pro děti s autismem.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce pro všechny: Lidé díky projektu Univerzity Palackého obdarují opuštěné seniory

Tým studentů Univerzity Palackého zahajuje třetí ročník dobročinného projektu Vánoce pro všechny. Zaměřuje se na opuštěné pacienty v léčebnách dlouhodobě nemocných a domovech pro seniory v Olomouckém kraji. Ambicí studentů je rozšířit počty obdarovaných třeba o děti s autismem.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studentský projekt Vánoce pro všechny běží letos potřetí

„Podstatou projektu je zpříjemnit alespoň trochu Vánoce těm pacientům, kteří je musejí trávit v léčebnách dlouhodobě nemocných,“ shrnuje smysl iniciativy Nela Chudová.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Projekt Univerzity Palackého Vánoce pro všechny zpříjemní Vánoce seniorům i dětem s autismem

Projekt Vánoce pro všechny je dobročinný neziskový projekt studentů Univerzity Palackého v Olomouci. V prvních dvou ročnících se projekt zaměřoval na pacienty léčeben dlouhodobě nemocných (LDN), kteří trávili svátky o samotě.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Univerzita ocenila své nejlepší dobrovolníky

Kristýna Doubravová, Adéla Hazuchová, Nela Chudová a Ivo Černík – to jsou jména letošních laureátů Cen rektora UP za zásluhy v oblasti dobrovolnictví v akademickém roce 2017/2018.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce pro všechny aneb Jak jednoduše zpříjemnit adventní svátky seniorům?

Vánoce jsou již za tři měsíce! Tím vás ovšem nechceme strašit, ale naopak motivovat – protože už nyní se můžete rozhodnout, zda se zapojíte do dobrovolnického projektu Vánoce pro všechny.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce - ten správný čas vykonat dobrý skutek

Studentka politologie Nela Chudová společně s kamarádkou z Pedagogické fakulty představily v polovině listopadu na facebookové skupině UP svůj projekt, jehož prostřednictvím mohli studenti splnit přání seniorům z olomoucké Léčebny dlouhodobě nemocných Vojenské nemocnice.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

STUDENTKY Z UNIVERZITY PALACKÉHO ZAJIŠŤUJÍ JEŽÍŠKA SENIORŮM

Dvě studentky Univerzity Palackého se minulý rok rozhodly zorganizovat vánoční charitativní akci vlastními silami, cílenou na seniory a dlouhodobě nemocné pacienty. Měly pocit, že takováto akce v jejich okolí chybí a zároveň je velmi potřebná.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Cílem dobročinného neziskového projektu Vánoce pro všechny je obdarování seniorů, kteří jsou nuceni zůstat během vánočních svátků v léčebnách dlouhodobě nemocných.

Univerzita Palackého v Olomouci

Křížkovského 511/8,
771 47 Olomouc,
Česko

© 2024 Vánoce Všem.