Wrapkit

wrapkit

Studenti chystají Vánoce pro všechny

Vánoce pro všechny. Dobročinný projekt studentů olomoucké Univerzity Palackého už potřetí potěší hlavně starší lidi, kteří budou svátky trávit o samotě. S dobrovolníky pro ně i letos dali dohromady vánoční nadílku.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

K blížícím se Vánocům neodmyslitelně patří radost z obdarování.

K blížícím se Vánocům neodmyslitelně patří radost z obdarování. Vypravíme se za těmi, kdo tuto radost zprostředkovávají obdarovaným i dárcům, a představíme studentský projekt Vánoce pro všechny a projekt Arcidiecézní charity Olomouc Vánoční balíčky pro Ukrajinu.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Tomáš Klus hrál v LDN Vojenské nemocnice v Olomouci v rámci projektu Vánoce pro všechny

V SeniorCentru Olomouc se rozhodli, že tyto Vánoce nechtějí jen dostávat, ale i dávat. Proto z výtěžku vánočního jarmarku zakoupili dárek pro pacientku léčebny dlouhodobě nemocných.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Senioři seniorům

Senioři seniorům – tak jsme nazvali účast našeho zařízení v regionálním charitativním projektu Vánoce pro všechny.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studenti shánějí dárky nemocným, seniorům a autistům. Hledají pomocníky

Již potřetí, ovšem ve výrazně větším měřítku, spouští studenti Univerzity Palackého akci, při níž chtějí sehnat vánoční dárky pro lidi v domově pro seniory či léčebnách dlouhodobě nemocných a také pro děti s autismem.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce pro všechny: Lidé díky projektu Univerzity Palackého obdarují opuštěné seniory

Tým studentů Univerzity Palackého zahajuje třetí ročník dobročinného projektu Vánoce pro všechny. Zaměřuje se na opuštěné pacienty v léčebnách dlouhodobě nemocných a domovech pro seniory v Olomouckém kraji. Ambicí studentů je rozšířit počty obdarovaných třeba o děti s autismem.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Studentský projekt Vánoce pro všechny běží letos potřetí

„Podstatou projektu je zpříjemnit alespoň trochu Vánoce těm pacientům, kteří je musejí trávit v léčebnách dlouhodobě nemocných,“ shrnuje smysl iniciativy Nela Chudová.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Projekt Univerzity Palackého Vánoce pro všechny zpříjemní Vánoce seniorům i dětem s autismem

Projekt Vánoce pro všechny je dobročinný neziskový projekt studentů Univerzity Palackého v Olomouci. V prvních dvou ročnících se projekt zaměřoval na pacienty léčeben dlouhodobě nemocných (LDN), kteří trávili svátky o samotě.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Univerzita ocenila své nejlepší dobrovolníky

Kristýna Doubravová, Adéla Hazuchová, Nela Chudová a Ivo Černík – to jsou jména letošních laureátů Cen rektora UP za zásluhy v oblasti dobrovolnictví v akademickém roce 2017/2018.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce pro všechny aneb Jak jednoduše zpříjemnit adventní svátky seniorům?

Vánoce jsou již za tři měsíce! Tím vás ovšem nechceme strašit, ale naopak motivovat – protože už nyní se můžete rozhodnout, zda se zapojíte do dobrovolnického projektu Vánoce pro všechny.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Vánoce - ten správný čas vykonat dobrý skutek

Studentka politologie Nela Chudová společně s kamarádkou z Pedagogické fakulty představily v polovině listopadu na facebookové skupině UP svůj projekt, jehož prostřednictvím mohli studenti splnit přání seniorům z olomoucké Léčebny dlouhodobě nemocných Vojenské nemocnice.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

STUDENTKY Z UNIVERZITY PALACKÉHO ZAJIŠŤUJÍ JEŽÍŠKA SENIORŮM

Dvě studentky Univerzity Palackého se minulý rok rozhodly zorganizovat vánoční charitativní akci vlastními silami, cílenou na seniory a dlouhodobě nemocné pacienty. Měly pocit, že takováto akce v jejich okolí chybí a zároveň je velmi potřebná.

PŘEJÍT NA ČLÁNEK

wrapkit

Cílem dobročinného neziskového projektu Vánoce pro všechny je obdarování seniorů, kteří jsou nuceni zůstat během vánočních svátků v léčebnách dlouhodobě nemocných.

Univerzita Palackého v Olomouci

Křížkovského 511/8,
771 47 Olomouc,
Česko

© 2019 Vánoce Všem.